Tag: Podziękowania weselne

Zakup podziękowań dla gości z okazji ślubu i wesela

Goście weselni z pewnością ucieszą się nawet z maleńkiej pamiątki po zabawie. Możemy Państwu zaproponować najwyższej jakości plakietki z magnesem, które stanowią niedrogi, jednak bardzo urokliwy prezent. Warto jest skorzystać z naszej oferty, albowiem przykładamy dużą uwagę do rezultatów końcowych naszych wyrobów.

Podziękowania dla gości weselnych

Do produkcji wykorzystujemy wytrzymałe, szlifowane drewno, stanowiące trwałą bazę dla całego akcesorium. Newralgicznym elementem prezentowanej przez nas oferty jest szansa zamieszczenia na plakietce dowolnego grawerunku, nadając jej osobisty wydźwięk. Continue reading „Zakup podziękowań dla gości z okazji ślubu i wesela”

Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych

Od wielu lat w Polsce rozwija się zwyczaj dziękowania gościom weselnym za przyjazd na imprezę oraz celebrowanie tego jakże ważnego dla pary młodej dnia. Nie musi to być napój alkoholowy, jedzenie czy tuzinkowe kartki – przyzwoiciej zainwestować o wiele mniej w gadżet, który równocześnie podziękuje za przybycie i stanie się pamiątką na długie lata – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. W ofercie trwałe, dekoracyjne magnesy, które możemy spersonalizować według życzenia pary młodej. Takie podziękowania uświetnią każdą imprezę weselną.

wesele

Serdecznie zapraszamy do wybrania wzoru, podania imion pary młodej oraz daty uroczystości – my zajmiemy się produkcją. Dodatkowo do każdego magnesu dodajemy za darmo kopertę, w której para młoda będzie mogła wręczać podziękowania. Continue reading „Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych”