Kategoria: Podziękowania dla gości

Gotowe podziękowania dla gości z okazji komunii – sklep

Żeby uroczystość Pierwszej Komunii Świętej była dopracowana pod każdym szczegółem, nie można zapomnieć o szczególnych podziękowaniach dla gości. Przedstawiane tu drewniane pamiątki w kształcie gołębic czy też serduszek będą znakomite! Aby stały się jeszcze o wiele bardziej unikalne, należałoby je spersonalizować imieniem malucha, jak oraz dodaniem daty tej istotnej uroczystości.

Komunia

Oprócz tego że są pamiątką, z pewnością również przydadzą się w każdym domu – z tyłu zamieszczamy bo magnes. Nie ma gościa, jaki nie ucieszyłby się z takiego podziękowania. Gwarantujemy kunsztowne wykonanie oraz właściwą cenę. Continue reading „Gotowe podziękowania dla gości z okazji komunii – sklep”

Pomysłowe i ładne podziękowania dla gości z okazji urodzin

Podziękowania dla gości za uczestnictwo w przyjęciu „na roczek” to najlepsza oferta. Do wyboru są dwa kształty – urocze serduszko oraz symboliczna gołębica. Rozmaity wybór czeka, jeżeli gra toczy się o grafiki umieszczane na zdobieniach. Zachęcamy również by podsyłać nam dane potomka: datę urodzin oraz imię. Umieścimy je na podziękowaniu, poprzez co stanie się jeszcze bardziej fenomenalne.

Urodziny podziękowania dla gości

Warto także zauważyć, że ta ozdoba pełni również rolę magnesu na lodówce. Wszystkie pięknie wykonane, z troską o każdy niuans. Continue reading „Pomysłowe i ładne podziękowania dla gości z okazji urodzin”

Gotowe podziękowania dla gości z okazji ślubu – sklep

Rola podziękowań dla gości ślubnych jest już na stałe wprowadzona w organizację wesela. Dla uproszczenia wyboru tych w najwyższym stopniu stosownych przygotowaliśmy gotowe pamiątki stworzone w drzewie. Gdy pozostaną na nich wyryte imiona Młodej Pary, data radosnego dnia i wybrana z należącej do nas propozycji grafika staną się bardzo unikatowym wyrażeniem wdzięczności.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Niemniej jednak nie jest to jedynie ozdoba – dzięki temu, że prezentowanej gołębie lub serca mają z tyłu magnes, przydadzą się w każdej domowej kuchni. Gwarantujemy wysoką jakość i ładne wykonanie! Continue reading „Gotowe podziękowania dla gości z okazji ślubu – sklep”

Dużo wzorów podziękowań dla gości na chrzest – sklep

Świetnie wykonane drewniane, personalizowane gołąbki lub serca są naszą propozycją dla rodziców, którzy pragną w elegancki sposób podziękować wszystkim, którzy przybyli na wspólne świętowanie chrztu ich dziecka. Ich prostota oraz piękno łączące się z biblijnym toposem przedstawiają się zachwycająco. W ten sposób ma się gwarancję, iż podziękowanie na chrzest spodoba się gościom.

Chrzest przygotowania

Co znacznie więcej, nasza propozycja to nie wyłącznie dekoracja oraz pamiątka, lecz również pożyteczne akcesorium kuchenne, to właśnie dzięki obecności magnesu każdy z radością umieści je na lodówce. Continue reading „Dużo wzorów podziękowań dla gości na chrzest – sklep”

Grawerowane serduszka jako podziękowania dla gości na roczek

Od kilku lat w Polsce dominuje śmiały trend – niezwykle miły gest, który powiązany jest z dziękowaniem rodzinie za przybycie na ważną uroczystość. Szczególnie, kiedy jest to tak ważna impreza, jak pierwsze urodziny dziecka. W jaki sposób podziękować przybyłym na imprezę gościom? My polecamy podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to stereotypowa kartka, ale personalizowany artykuł w formie magnesu o kształcie serca – kapitalne fizyczne podziękowanie oraz pamiątka w jednym. Niewątpliwie magnesy jesteśmy w stanie personalizować, nanosząc na nie imię solenizanta, datę urodzin oraz wybrany wzór podziękowań.

urodziny

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.Do każdego podziękowania dorzucamy gratis dekoracyjną kopertę, która uprości wręczanie podziękowań gościom. Continue reading „Grawerowane serduszka jako podziękowania dla gości na roczek”

Ręcznie robione podziękowania dla gości na komunię – magnesy

Poszukują Państwo taniego, ładnego oraz pożytecznego podarku dla gości, którzy przybędą na uroczystość z okazji Pierwszej Komunii? Idealnie – w szerokiej ofercie posiadamy ponadprzeciętne podziękowania dla gości na komunię. Nie są to jednak sztampowe kartki czy inne stereotypowe rozwiązania – to drewniane magnesy w kształcie serca, na jakie jesteśmy w stanie nanieść imię, datę i podziękowanie. Do wyboru rozmaite teksty oraz wzory powiązane z uroczystością Pierwszej Komunii.

komunia

Sympatyczna atmosfera, praktyczna pamiątka i świetne zwieńczenie całej imprezy – oto, co zapewnia wręczenie naszych podziękowań. Zadbaliśmy też o formę wręczania magnesów – do każdej sztuki dodajemy darmowo dekoracyjną barwną kopertę. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Continue reading „Ręcznie robione podziękowania dla gości na komunię – magnesy”

Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych

Od wielu lat w Polsce rozwija się zwyczaj dziękowania gościom weselnym za przyjazd na imprezę oraz celebrowanie tego jakże ważnego dla pary młodej dnia. Nie musi to być napój alkoholowy, jedzenie czy tuzinkowe kartki – przyzwoiciej zainwestować o wiele mniej w gadżet, który równocześnie podziękuje za przybycie i stanie się pamiątką na długie lata – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. W ofercie trwałe, dekoracyjne magnesy, które możemy spersonalizować według życzenia pary młodej. Takie podziękowania uświetnią każdą imprezę weselną.

wesele

Serdecznie zapraszamy do wybrania wzoru, podania imion pary młodej oraz daty uroczystości – my zajmiemy się produkcją. Dodatkowo do każdego magnesu dodajemy za darmo kopertę, w której para młoda będzie mogła wręczać podziękowania. Continue reading „Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych”

Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości

Od wielu lat da się odnotować, iż w naszym kraju coraz częściej imprezom rodzinnym towarzyszą nowatorskie obyczaje. Jednym z takich zwyczajów jest podziękowanie dla gości za przybycie. Najczęściej są to drobne podarki, które pełnią rolę pamiątki z uroczystego dnia. Prezentujemy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Oferowane magnesy można personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy i wzór podziękowania dla gości.

chrzest

Chcą Państwo podziękować rodzinie za przybycie oraz jednocześnie wręczyć im miły pamiątkowy podarek? Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia opisującej nas oferty (do każdego magnesu dodajemy gratis ozdobną kopertę). Continue reading „Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości”